El. komercijos / internetinės svetainės sukūrimas

Mūsų kūrybos procesas

Pritaikome visą savo patirtį

Kelionių el. parduotuvių ir turizmo paslaugų el. parduotuvių kūrimas yra viena esminių mūsų veiklos krypčių, siekiant Jums suteikti galimybę lengvai, patogiai ir kokybiškai prekiauti kelionių pasiūlymais bei teikti turizmo paslaugas elektroninėje erdvėje.

Ilgametė patirtis šioje srityje leido išgryninti geriausius sprendimus, sukaupti didelį žinių bagažą ir nuolat tobulintis, prisitaikant prie spartaus naujausių technologijų tobulėjimo, todėl šiandien Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės kelionių el. parduotuvių kūrimo paslaugas, naudojant šiuolaikiškus programavimo sprendimus. Įvertiname savo klientų pageidavimus, poreikius bei galimybes ir parenkame geriausią sprendimą Jūsų verslo įrankiui virtualioje erdvėje. Net sunkiausios užduotys, sudėtingiausios Jūsų vizijos mums bus tik malonus iššūkis, kurį netruksime įgyvendinti. Patikėkite mums savo el. komercijos idėją ir mes ją paversime raliu produktu, kuris padės Jums sėkmingai plėsti savo veiklą turizmo sektoriuje.

Prototipų kūrimas

El. komercijos projektai paprastai yra sudėtingi įrankiai, kurių kūrimo procesas reikalauja daug žinių, įgūdžių, pastangų, laiko, itin daug kruopštumo. Vos vienas nesklandumas gali turėti neigiamos įtakos pardavimams. Mes tai puikiai žinome, tad užtikriname nepriekaištingą mūsų kuriamų kelionių el. parduotuvių veikimą! Kaip? Labai paprastai – sukuriame el. komercijos sistemos prototipą ir viso projekto funkcionalumą bei efektyvumą išbandome ir įvertiname realiai. Visi sistemos veikimo principai – kaip ant delno.
 

Kuo svarbus prototipo kūrimas?
 • leidžia realiai matyti, kaip projektas atrodys ir funkcionuos juo naudojantis vartotojui, taip pat kaip darbas su juo vyks personalui;
 • galima realiai numatyti išdėstymą ir net rinkodaros aspektus, pavyzdžiui, kur bus reklama;
 • prototipas gali būti analizuojamas, atliekami naudojimosi patogumo eksperimentai – tai puikios galimybės užtikrinti aukščiausio lygio vartotojo, besinaudojančio produktu, patogumą;
 • leidžia identifikuoti kliūtis tame etape, kuriame jos itin lengvai ir sparčiai neutralizuojamos.

Išbandytas ir patvirtintas prototipas įteikiamas profesionaliems dizaineriams.

WEB dizainas

Mūsų komanda pasirengusi įgyvendinti Jūsų viziją! Parengsime svetainės dizaino koncepciją ir sukursime naujausiomis technologijomis paremtą dizainą Jūsų svetainei ar el. parduotuvei. Patogumas, stilius ir kokybė – trijulė, padėsianti ne tik puikiai funkcionuoti Jūsų svetainei, bet ir teigiamai prisidės prie verslo įvaizdžio kūrimo bei pardavimų.

Svetainės dizaino kūrimo procesas apima kelis etapus:
 • parengiama puslapio strategija, nustačius tikslinę auditoriją ir atlikus konkurentų analizę;
 • parengiamos puslapio išdėstymo schemos, pagal kurias numatomi prisijungimo laukai, sąrašai, kiti mygtukai ir kt. (šis aspektas itin reikšmingas šiuolaikinėje perspektyvoje);
 • grafinių elementų kūrimas, atsižvelgiant į firminį stilių;
 • dizaino derinimas, vertinant ir atsižvelgiant į konstruktyvius kliento pageidavimus, korekcijas;
 • kai svetainės dizainas atitinka kliento viziją, dizainas yra karpomas, parengiamas HTML kodas, CSS;
 • tada ateina eilė programavimo darbams.

Užtikriname, kad mūsų sukurtas dizainas bus ne tik funkcionalus, patrauklus, bet ir visiškai išbaigtas bei kokybiškas. Žinome, kad svetainės ar el. parduotuvės dizainas svariai prisideda prie pirmojo kliento įspūdžio, Jūsų verslo pozicionavimo ir, žinoma, pardavimų, tad sutelkiame geriausias savo profesines žinias ir gebėjimus, kurdami geriausią produktą Jums. 

Mobilioji el. komercijos projekto versija (responsive version)

Į šiuolaikines tendencijas reaguojantys ir vartotojų poreikius atliepiantys verslo subjektai savo interneto svetaines, el. parduotuves pritaiko ir mobiliesiems įrenginiams. Įprasta svetainės versija kiek siekiasi nuo mobiliosios, kuriai būdinga kitokia naršymo technika, reikalinga kitokia grafika ir kt. Jei norite koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis, vyraujančiomis tendencijomis ir suteikti daugiausia patogumo savo esamiems bei potencialiems klientams, verta sukurti mobiliąją svetainės versiją. Mūsų komanda pasiruošusi pateikti Jums inovatyviausius sprendimus ir Jūsų svetainę padaryti prieinamą bei išvaizdžią mobiliuosiuose įrenginiuose.

Sukursime Jums funkcionaliausią ir patogiausią
kelionių el. parduotuvės projektą

Domėjimasis el. komercijos, ypač turizmo srityje, naujovėmis leidžia nuolat tobulėti, siūlyti klientams inovatyviausius sprendimus, konsultuoti klientus įvairiais su el. komercija turizmo sektoriuje susijusiais klausimais ir patarti, kokie techniniai sprendimai yra populiariausi bei idealiausiai tinkantys konkrečiam klientui, atsižvelgiant į jo individualius ypatumus.

Interneto svetainės ir kelionių el. parduotuvių kūrimas – sritis, kurioje galite visiškai pasikliauti mūsų komanda. Užtikriname, kad Jūsų svetainė, kelionių ar turizmo paslaugų el. parduotuvė atitiks ne tik Jūsų poreikius ir pageidavimus, bet ir bus idealiai pritaikyta vartotojams, atsižvelgiant į jų naudojimosi puslapiu įpročius ir užtikrinant geriausią Jasų klientų patirtį. Pastarasis – vartotojo patirties – aspektas yra labai reikšmingas viso internetinės svetainės ar kelionių el. parduotuvės kūrimo procese, nes pardavimų efektyvumas tiesiogiai su tuo susijęs.

Interneto svetainės ar kelionių el. parduotuvės kūrimas – tęstinis procesas ir jis nesibaigia paties produkto kūrimo finišu. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo ir sukūrę produktą nepaliekame kliento su juo „pažindintis“ vieno. Mūsų komanda visada pasirengusi konsultuoti, atsakyti į iškilusius klausimus, patarti bei padėti sėkmingai prisitaikyti prie naujo produkto.

Galime sukurti internetinę svetainę ar el. komercijos platformą, paremtą mūsų autobusinių kelionių rezervacijos sistema „Frogelo“.
 

Kodėl Jums verta pasirinkti „Frogelo“ sistema remtą svetainę ar el. parduotuvę?
 • turizmo sektoriuje, rezervacijų sistemų kūrime specializuojamės jau seniai, tad galime kokybiškai sukurti bei administruoti sudėtingiausius el. prekybos sprendimus;
 • ilgametė patirtis leido sukurti lanksčią ir išbaigtą sistemą, kuri bus puikus įrankis sėkmingai Jūsų veiklai bei labai patogi vartotojams;
 • mūsų rezervacijos sistema „Frogelo“ lengvai integruojama su kitomis programomis, pavyzdžiui, apskaitos, verslo valdymo, todėl startuoti su ja bus nesunku ir malonu, o personalas itin sparčiai prisitaikys prie darbo su nauja sistema;
 • sukūrę internetinę svetainę ar el. komercijos platformą, remtą mūsų „Frogelo“ sistema, tęsime bendravimą su Jums konsultacijų ir pagalbos forma, t. y. iškilus problemoms ar klausimams visuomet konsultuosime, patarsime ir padėsime, kad darbas nesustotų ir vyktų sklandžiai;
 • nesirūpinkite, jei nerimaujate, kaip reikės perkelti informaciją iš senosios svetainės, – mes tuo pasirūpinsime, nes „Frogelo“ turi duomenų importavimo galimybę, leisiančią patogiai perkelti duomenis iš Jūsų senosios svetainės ar el. parduotuvės į naująją, remtą „Frogelo“ sistema;
 • sistemos stabilumas ir nepertraukiamas veikimas, tobulėjimas, optimalus serverio išteklių naudojimas suponuos našų darbą ir užtikrintumą.

Jei norite inovatyvios ir šiuolaikines tendencijas atitinkančios svetainės ar kelionių el. parduotuvės, kviečiame puodeliui kavos, o susitikimo metu aptarsime Jūsų lūkesčius, norus ir galimybes!

Užklauskite

Atsakysime kelių dienų bėgyje

SUDOMINO? KLAUSKITE

Skambinkite konsultacijai

Suderinkime laiką sistemos prezentacijai

Skambinkite