Konsultacijos ir papildoma priežiūra

Padedam jums plėstis ir būti matomais

SEO – optimizavimas paieškos sistemoms

Esant milžiniškiems informacijos srautams internete, labai svarbu, kad Jūsų informacija būtų randama. Pasitaiko, kad verslo subjektas turi nepriekaištingą dizaino požiūriu svetainę, turtingą kokybiškų iliustracijų bei turinio, bet jos pasiekiamumas itin žemas, potencialūs vartotojai tos svetainės neranda, naudodamiesi paieškos sistemomis. Būtent tokioje situacijoje išryškėja optimizavimo paieškos sistemoms, trumpai tariant – SEO, reikšmė. Šiais laikais tai jau stebuklingas trijų raidžių trumpinys, padedantis virtualioje erdvėje ne tik egzistuoti, bet ir būti lengvai randamam bei prieinamam. Jei kalbėtume paprastai, SEO yra svetainės pritaikymas, kad ji atitiktų paieškų sistemų keliamus reikalavimus (pavyzdžiui, taisyklingas HTML kodas, galimybė paieškos robotams pasiekti visus svetainėje esančius puslapius, teisinga nuorodų struktūra, tinkamas turinys ir kt.) ir užimtų kuo aukštesnes pozicijas.

Kelionių, turizmo paslaugų svetainės, el. parduotuvės paprastai yra sudėtingos, dalis informacijos jose yra slapta, dar dalis – negalima pasiekti net kai kuriems darbuotojams, tad įvykdyti paieškų sistemos reikalavimus ir užtikrinti aukštas svetainės pozicijas reikia atitinkamų žinių bei patirties. Sėkmingam šio ir kitų paieškos sistemų reikalavimų įgyvendinimui turime subūrę profesionalų komandą, tad užtikriname, kad Jūsų svetainė juos atitiks.
Mums svarbus visapusis klientų informuotumas, todėl konsultuojame ne tik Jūsų svetainės vidinio SEO klausimais, bet ir išorinio, suteiksiančio papildomos reklamos.
SEO – vienas iš rinkodaros elementų, reikšmingas kuriant bendrą rinkodaros strategiją.
 

Konsultavimas turizmo paslaugų klausimais

Mūsų specializacija – projektų, skirtų turizmo sektoriui, kūrimas, tad save pelnytai galime vadinti šios srities žinovais. Ilgametė patirtis suteikė daug progų mokytis, įvertinti savo gebėjimus, siekti aukštų tikslų, atrasti naujų sprendimų, todėl turizmo rinką išmanome puikiai. O tai leidžia siūlyti platesnį kokybiškų paslaugų spektrą savo klientams – konsultuojame turizmo paslaugų ir IT sprendimų pritaikymo klausimais.

Konsultavimo turizmo paslaugų ir IT sprendimų pritaikymo klausimais paslauga apima išsamaus tyrimo ir analizės pateikimą klientui. Tai leidžia identifikuoti tikslingiausias IT priemones, padėsiančias sėkmingai vystyti verslą turizmo sektoriuje. Negana to, konsultuojame, kaip verslo plėtra gali būti automatizuota, kaip tam tikros profesionalios turizmo paslaugų sistemos gali efektyviai padėti dirbti rezultatyviau bei kur kas paprasčiau.

Kodėl Jums verta pasinaudoti konsultacijos paslauga?
  • konsultacijos metu išsamiai pristatomi ir paaiškinami turizmo verslo mastai bei naudojamos priemonės, taip pat kertiniai darbo principai;

  • pristatoma išsami informacija apie tai, kas svarbu ir ko reikia, norint vystyti verslą turizmo sektoriuje bei sėkmingai įsilieti į rinką;
    pristatomi verslo plėtros galimi sprendimai, automatizavimas, aptariami profesionalių turizmo paslaugų sistemų privalumai konkrečiai Jūsų verslui.

Konsultacijos sistemų integravimo klausimais

Turizmo paslaugų projektus kuriame jau daugiau kaip dešimtmetį, todėl sukauptos žinios, nuolat tobulinami gebėjimai leidžia siūlyti klientams aukščiausio lygio kompleksines paslaugas, apimančias ne tik projekto realizavimą, bet ir konsultacijas. Milžiniškas vertingų žinių bagažas skatina jomis dalintis su klientais.

1


Jei savo klientams norite pasiūlyti unikalius sprendimus ir patogumą, tuomet konsultacijos apie sistemų integravimą yra būtent tai, ko Jums reikia, nes:
  • vienu metu dirbama su keliomis skirtingomis sistemomis bei duomenimis, o profesionaliai atlikti tai gali tik patyrę savo srities žinovai – šiuo klausimu siūlome pasitikėti kompetentinga mūsų komanda;

  • įprastos verslo valdymo sistemos dažnai gana automatiškos, todėl jų samplaika ir tarpusavio „bendravimas“ neretai būna komplikuotas – padėsime efektyviai ir sparčiai tai išspręsti;

  • įprastos verslo valdymo sistemos dažnai gana automatiškos, todėl jų samplaika ir tarpusavio „bendravimas“ neretai būna komplikuotas – padėsime efektyviai ir sparčiai tai išspręsti;

  • atsakysime į klausimus, susijusius su sistemų integravimu;

  • tai proga numatyti realias sistemų ateities perspektyvas;

  • mūsų komandos specialistai puikai išmano visus sistemų integravimo niuansus, todėl aiškiai ir išsamiai išdėstys reikiamą informaciją tikslinėms Jūsų žmogiškųjų išteklių grupėms.

Jei norite aukštų pozicijų paieškos sistemose, turite kelias skirtingas sistemas ir norite, kad jos visos dirbtų vieningai bei efektyviai, laukiame Jūsų skambučių, laiškų arba kviečiame atvykti pas mus, kad aptartume galimybes bei pasiūlytume geriausią sprendimą.

Užklauskite

Atsakysime kelių dienų bėgyje

SUDOMINO? KLAUSKITE

Skambinkite konsultacijai

Suderinkime laiką sistemos prezentacijai

Skambinkite