Kas yra Frogdom?

Mūsų pagrindinė veikla ir ką veikiame

Kas yra Frogdom?

Frogdom – tai vieninga komanda, kurianti elektroninius produktus turizmo sektoriuje veikiantiems subjektams. Darbas su didžiausiais turizmo rinkos žaidėjais leidžia plėsti savo ribas, nuolat tobulėti ir klientams siūlyti itin platų pasirinkimų bei galimybių spektrą.
Mūsų komanda pasirengusi įgyvendinti Jūsų viziją ir sukurti individualų projektą, orientuotą į konkrečius verslo ypatumus ir uždavinius. Šiandieniniame verslo pasaulyje galimybių ir pasirinkimų yra daug, tad siekdami klientų pasitikėjimo bei ilgalaikio bendradarbiavimo orientuojamės ne į kiekybę, bet į kokybę. Todėl neapsiribojame tik individualios sistemos sukūrimu pagal kliento poreikius, bet siekiame tęstinio ir sklandaus darbo ilgalaikėje perspektyvoje. Frogdom rezervacinės sistemos – Jums tai puikus įrankis konkurencinėje kovoje, padėsiantis automatizuoti darbo procesus ir juos lengvai valdyti bei efektyviai didinti pardavimus.

Kodėl Frogdom – geriausias pasirinkimas Jums?

 • Ilgametė patirtis, turimos žinios, įgyti įgūdžiai ir platus partnerių ratas visoje Europoje ženkliai praplečia mūsų galimybes, kuriomis naudodamiesi savo klientams siūlome geriausius sprendimus.
 • Mūsų rezervacinė sistema – tai galimybė vienoje platformoje vykdyti visus Jūsų veiklos procesus: kurti kelionių produktus, stebėti rezervacijų srautą, dirbti su klientais ir tiekėjais, vykdyti elektroninę ar įprastą prekybą, prižiūrėti finansus, tvarkyti apskaitą, kontroliuoti kitus procesus.
 • Mūsų kuriamų rezervacinių sistemų lankstumas leidžia rasti ir užsakyti bilietus, keliones operatyviai.
 • Galimybė integruoti ir viešbučių paiešką leis Jūsų klientams pasiūlyti platesnį pasirinkimų spektrą ir kelionę susiplanuoti kur kas patogiau bei greičiau. Verta paminėti ir tai, kad bendradarbiaujame tik su patikimais, išsamius aprašymus pateikiančiais viešbučiais, tad Jūsų klientams bus paprasta susidaryti nuomonę ir priimti sprendimą. Informuotumas – vienas svarbiausių kriterijų.
 • Mūsų rezervacinė sistema tinka tiek dideliems, tiek mažiems subjektams, norintiems efektyviai plėsti savo veiklą bei klientams siūlyti tik kokybiškas bei patikimas paslaugas.

Rezervacinės sistemos galimybės:

 

 • unikalumas – orientacija į įmones, agentūras, kelionių organizatorius bei privačius subjektus;
 • nereikalinga registracija Jūsų klientams – taupomas laikas;
 • platus maršrutų sukūrimo opcijų pasirinkimas, pavyzdžiui, vienos dienos maršrutai, kelias dienas trunkantys turai, egzotinės kelionės su turu ir kt.;
 • galybė viešbučių, tad kiekvienas, net išrankiausias, Jūsų klientas atras idealiausiai jo poreikius atitinkantį, o kelionių organizatorius patogiai apjungs savo maršrutus su apgyvendinimo įstaigomis;
 • rezervacija be pertraukų – kasdien 24 valandas per parą;
 • rezervacine sistema paprasta naudotis, todėl tikrai nereikės specialių įgūdžių ir ji bus lengvai perprantama net tiems, kuriems kompiuteris nėra „geriausias draugas“;
 • viešbučių rezervacijos patvirtinimas iškart;
 • papildomos naudos – platus specialių nuolaidų ir pasiūlymų taikymo pasirinkimas (pavyzdžiui, mažesnė kaina kas antram klientui, ankstyvas pirmųjų vietų (atitinkamo skaičiaus) išpardavimas už konkrečią kainą ir t.t.);
 • sistema yra keliomis kalbomis, todėl orientuota į labai plačią auditoriją;
 • sistemą lengvai integruosite, ji orientuota patogiai perduoti duomenis į internetinę svetainę ar el. komercijos platformą (padėsime prisitaikyti prie pokyčių, pereinant nuo senosios sistemos prie naujos ir modernios).

Savo sėkmės paslaptimi laikome deklaruojamas vertybes, kurių sąrašo viršuje yra mūsų klientų verslo augimas bei jų klientų patogumas, bei principus, kuriais vadovaujamės kurdami produktus. Kokie tai principai? Pirmiausia, suvokimas, jog kiekviena rinka yra unikali ir labai svarbu identifikuoti kiekvienos ypatumus bei poreikius. Vadovaujamės nuostata, jog tai, kas tinka vokiečiui, vargu, ar tiks išrankiajam prancūzui. Todėl kurdami produktus turizmo rinkai analizuojame, identifikuojame ir įvertiname konkrečių šalių ypatumus, klientų pageidavimus, lūkesčius bei norus. Antra, sėkmingai įrodome, kad laimėtojas gali būti ne vienas, t. y. naudodamiesi mūsų rezervavimo sistema laimi visi: Jūs, Jūsų klientai ir mes, nes didžiausiu savo laimėjimu laikome pripažinimą ir mūsų rezervacinių sistemų pasiteisinimą.