Klientų palaikymas

Patariame, mokome, prižiūrime

Esam viskam pasiruošę. Jūs ne vieni.

Mūsų komanda pasirengusi įgyvendinti keisčiausius, netikėčiausius, sudėtingiausius Jūsų projektus, realizuoti vizijas ir idėjas. Tai – vienas mūsų veiklos tikslų, kurį papildo ir kitas – užtikrinti bendravimo ir bendradarbiavimo tęstinumą. Viena kertinių mūsų deklaruojamų vertybių yra klientų verslo augimas, o jis įmanomas tik sparčiai identifikuojant pokyčius bei sėkmingai prie jų prisitaikant.

Mūsų sukurtas sėkmingas projektas yra įrankis Jums, padėsiantis efektyviai konkuruoti, didinti pardavimus, suteikti daugiau patogumo ir galimybių Jūsų klientams. Bet verslo sektoriuje vyrauja dinamika, pokyčiai čia labai spartūs, tad kad ir koks sėkmingas projektas būtų, tikslinga jį tobulinti, atsižvelgiant į tikslinės auditorijos, potencialių vartotojų bei visos rinkos pokyčius. Pasitikėkite mūsų komanda ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų „susidūrimas“ su bet kokiais pokyčiais, kurie liečia mūsų parengtą projektą, būtų sėkmingas ir nesudėtingas.

Projektą perdavę klientui siekiame tolesnio bendradarbiavimo, prižiūrime svetainę, nuolat atnaujiname ją.
 

Kodėl Jums verta pasinaudoti svetainės priežiūros galimybe?
  • būsite tikri, kad Jūsų svetainę prižiūri šios srities specialistai, kurie jau puikiai susipažinę su Jūsų verslo aplinka;
  • laiku, lengvai ir sėkmingai identifikuosime pokyčius ir efektyviai į juos atliepsime;
  • būsite užtikrinti, kad Jūsų svetainė gerose rankose ir nuolat atnaujinama;
  • sutaupysite daug brangaus laiko;
  • sistemos versijavimą gausite kartu su aptarnavimu, o tai reikš, jog sistema nepasens ir turėsite vis naujus funkcionalumus;
  • gedimo atveju reaguosime nedelsdami.

Projektą perdavę klientui pasirašome aptarnavimo sutartį, kurioje nurodomas garantinis laikotarpis ir kokios aptarnavimo kainos bus taikomos. Kainos nustatomos valandinio darbo ir / arba sutartam darbui. Tai privalomas žingsnis baigus projektą.

Pageidautina, bet ne privaloma, kad projektas būtų mūsų paruoštame serveryje.

Užklauskite

Atsakysime kelių dienų bėgyje

SUDOMINO? KLAUSKITE

Skambinkite konsultacijai

Suderinkime laiką sistemos prezentacijai

Skambinkite