Kelionių autobusu rezervacinė sistema „Frogelo“

Sistema orentuota į organizuojamas keliones išvykstant autobusu arba nuskridus ir tęsiant kelionę autobusu

Sistemos ypatumai. Ką vertėtų žinoti.

Jokių papildomų mokesčių šiems privalumams
Viešbučių integracija
Integruoti viešbučių tiekėjai suteikiantys daugiau nei 200 000 viešbučių pasiūlymų
Proceso automatizavimas
Pilnas automatizavimas nuo turo paieškos, pinigų surinkimo iki dokumentų išdavimo
Kainos ir komiso reguliavimas
Detalus kainos kriterijų reguliavimas ir komiso skirtingoms paslaugoms nustatymas
Įskiepiai su apskaitą
Sistemos pajungimas prie apskaitos sistemų "Būtent", "Rivilė", "Debetas", "Finvalda" ir pan.
Partnerių profilis
Partnerių "nuosavas kabinetas" užsakymų, klausimų formavimui bei turų peržiūrai
Įspėjamieji pranešimai
Pranešimų siuntimas agentams, turistams ar partneriams apie kelionės vykdymo eigą

Kelionių autobusu rezervacinė sistema „Frogelo“

Kas yra Frogelo?

Tai – pažangi autobusu organizuojamų kelionių rezervacinė sistema, padėsianti efektyviai automatizuoti Jūsų įmonės veiklos procesus, parduoti keliones autobusu virtualioje erdvėje, suteikti daugiau galimybių ir patogumo bendradarbiaujant su partneriais.

Kas yra Frogelo?

Tai – pažangi autobusu organizuojamų kelionių rezervacinė sistema, padėsianti efektyviai automatizuoti Jūsų įmonės veiklos procesus, parduoti keliones autobusu virtualioje erdvėje, suteikti daugiau galimybių ir patogumo bendradarbiaujant su partneriais.

Kodėl Jums verta pasirinkti Frogelo:

 • sistema padės efektyviai padidinti pardavimus;
 • sistema leis automatizuoti darbo procesus, taip suteikiant ne tik daugiau galimybių, patogumo, bet ir pastebimai sumažinant išlaidas;
 • tai puiki proga dirbti tikslingiau ir veiksmingiau su partneriais, tiekėjais bei klientais;
 • sistema leis suefektyvinti ir pilnai automatizuoti komunikacijos procesus;
 • lengvai integruosite savo apskaitos sistemą ir kontroliuosite finansus;
 • sistema suteiks galimybę patogiai vykdyti kontrolę, priežiūros procesus Jūsų kompanijos viduje, tarp skyrių, filialų;
 • nuolat tobulinama ir atnaujinama sistema leis koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis, inovatyviais sprendimais;
 • netruksite pastebėti, kaip sumažės „rankinio“ darbo!

Rezervacinė sistema lengvai integruojama į Jūsų turimą ar naujai kuriamą internetinę svetainę. Tereikės į sistemą suvesti savo produktus ir jie pasirodys Jūsų svetainėje. Garantuojama sparta, kokybė, paprastumas – trijulė, kuri šiandieniniame verslo pasaulyje atlieka itin reikšmingą vaidmenį.

Frogelo ypatumai:

 • Pirkimai ir įrangos valdymas: kelionių autobusu apibūdinimas (apgyvendinimas, automobilių nuoma, užsakomieji turai, grupės ir kt.), tiekėjų integracija, autobusų planai bei jų sukūrimas „pririšant“ prie turo.
 • Pardavimai: kelionių autobusu rezervacijų valdymas, dokumentų kūrimas (maršrutai, įvairios ataskaitos, kuponai ir kt.), internetinė B2B (verslas-verslui) ir B2C (verslas-klientui) rezervacija, fiziniai pardavimai bei pardavimai telefonu, klientų valdymas.
 • Rinkodara: pardavimų ataskaitos, informacijos apie klientus rinkimas bei kaupimas, specialūs reklaminiai produktai, kuponų kodai, specialūs apgyvendinimo pasiūlymai, lojalumo programos, Google Analytics, Facebook, naujienlaiškių ir kt. integracija.
 • Ryšių su klientais valdymas: ryšių su klientais puoselėjimas, klientų pirkimo istorija, personalizuoti klientų profiliai, klientų komunikacijos istorija.
 • Finansai ir apskaita: pirkėjų sąskaitų ir mokėjimų registras, tiekėjų sąskaitų ir mokėjimų registras, gaunamos bei apmokėtos sąskaitos.
 • Operacijos: apgyvendinimo ir autobusų sąrašai, sąrašai gidams, pervežimams iš skirtingų miestų, atšaukimo politika, pranešimai tiekėjams apie rezervacijas.
 • Verslo valdymas ir administravimas: pardavimų ataskaitos, skyrių ataskaitos, žmogiškųjų išteklių ataskaitos.
 • IT ir informacijos integravimas.
 • Klientų atsiliepimai.

Papildomos paslaugos – Jūsų patogumui ir sklandžiam darbui


Mums svarbu klientų patogumas, informuotumas ir lojalumas, tad parduodame ne tik patį produktą, bet drauge ir savo žinias bei įgūdžius. Nusprendusiems palengvinti ir automatizuoti savo veiklos procesus patarsime, kaip naudotis rezervavimo sistema.

Jei Jūsų idėja, kuriai reikės Frogelo, kuriama nuo nulio, siūlome ir internetinės svetainės kūrimo paslaugą – viskas iš vienų rankų visuomet pasiteisina.

Visada suteikiame pagalbą Frogelo sistemos naudotojams – mums galite skambinti, rašyti el. paštu. Patarsime, paaiškinsime, padėsime išspręsti problemas sparčiai ir efektyviai.

Suprantame, kad pokyčiai neretai gąsdina ir suteikia nesaugumo jausmą, todėl pasirūpinsime, kad Jūsų pažintis ir darbas su Frogelo nuo pat pradžių teiktų tik geriausią patirtį. Mūsų komanda padės Jums su projekto valdymu viso proceso metu: nuo planavimo iki sėkmingo naudojimosi sistema, taip pat padės Jūsų verslui bei komandai prisitaikyti prie naujos rezervacinės sistemos, sėkmingai bei sklandžiai pereiti nuo senosios rezervacinės sistemos prie inovatyvios – Frogelo.