Įgyvendiname projektą e-komercijos modelio diegimas

Įgyvendiname projektą „Įmonės frogdom e-komercijos modelio diegimas“

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 projektui „Įmonės frogdom e-komercijos modelio diegimas“ skirtas 23 700,00 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „Frogdom“ – tai vieninga komanda, kurianti elektroninius produktus turizmo sektoriuje veikiantiems subjektams. Darbas su didžiausiais turizmo rinkos žaidėjais leidžia plėsti savo ribas, nuolat tobulėti ir klientams siūlyti itin platų pasirinkimų bei galimybių spektrą.

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti pajamų augimą.

Pastaruoju metu, sparčiai augant skaitmenizuotų/ informacinių technologijų paslaugų rinkai, klientų lūkesčiai produkto atžvilgiu taip pat auga. Vartotojai atsižvelgia į produkto inovatyvumą, kompleksiškumą, patogumą ir madingumą, todėl nuolat auga konkurencija įmonių tarpe, rinka nuolat reikalauja iš gamintojų teikti naujus išradimus ir paslaugas. Šio projekto įgyvendinimo metu bus sukurta el. komercijos versija, skirta B2B ir B2C klientams įsigyti ‘frogelo’ rezervacinę sistemą internetu ir ją susikonfigūruoti.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. vasario 9 d.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1038 „Įmonės frogdom e-komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.